OAL537 New Pilot

Ελάτε να γνωριστούμε και να σας λύσουμε οποιαδήποτε απορία σχετικά με την OAV. / Let us meet you and solve any inquiry regarding OAV.
Post Reply
OAL537 Charalampos Rigas
Newbie
Newbie
Posts: 1
Joined: Thu Jan 21, 2021 1:02 am
Name: Charalampos Rigas
Callsign: OAL537

OAL537 New Pilot

Post by OAL537 Charalampos Rigas »

Καλησπέρα σε όλους!
Θα ήθελα να χαιρετήσω και εγω με την σειρά μου τα μέλη της OAV και να σας ευχαριστήσω για την αποδοχή στην ομάδα.

Και εγώ με την σειρά μου έχω αρκετά χρόνια που έχω γενικά τριβή με δίαφορα Flight Simulators (FSX, DCS) όμως δεν είχα ποτέ την ευκαιρία να κάτσω και να μάθω σωστά το πως λειτουργεί το κάθε τι.. Με τον ερχομο του Flight Simulator 2020 έκανα λοιπόν το βήμα να μάθω σωστά το Simming καθώς και όλα τα ωραία πράγματα που μπορεί να δει και να μάθει κανείς μέσα από αυτό.

Ένα από τα μεγαλύτερα μου όνειρα είναι να καταφέρω να μπορέσω να πετάξω με πραγματικό αεροσκάφος αλλά μέχρι τώρα δεν το έχω καταφέρει! (Θα το κάνουμε όμως και αυτο! ;) )


Σας ευχαριστώ όλους και θα τα λέμε online & Radar!

Φιλικά,
Ρήγας Χαράλαμπος OAL537
Image
User avatar
OAL853 Nick Papandreou
Administrator
Administrator
Posts: 696
Joined: Thu Oct 18, 2012 2:47 am
Name: Nick Papandreou
Callsign: OAL853

Re: OAL537 New Pilot

Post by OAL853 Nick Papandreou »

Καλώς όρισες κι από το forum Χαράλαμπε.

Ελπίζουμε να απολαύσεις τις λειτουργίες της εικονικής μας εταιρείας κι ελπίζουμε να σε βλέπουμε συχνά στο teamspeak της εταιρείας μας, το "καφενείο" μας για χαλαρή κουβεντούλα, training, επίλυση προβλημάτων, παρείστικες πτησούλες και ο τόπος συνάντησης για τα group και events flights.
Pilots' Manager
pilots@oav.gr

Image
Post Reply