new pilot Διαγραφη πτήσεων

Ελάτε να γνωριστούμε και να σας λύσουμε οποιαδήποτε απορία σχετικά με την OAV. / Let us meet you and solve any inquiry regarding OAV.
Post Reply
OAL518 Dimitris Antonis
Newbie
Newbie
Posts: 1
Joined: Tue Sep 29, 2020 9:27 pm
Name: Dimitris Antonis
Callsign: OAL518

new pilot Διαγραφη πτήσεων

Post by OAL518 Dimitris Antonis »

Πρώτα από όλα θα ήθελα να ευχαριστήσω για την αποδοχή ως νέο μέλος στην ομάδα σας. Σαν νέος πλέον πιλότος ειμαι σίγουρος ότι θα κάνω αρκετά λάθη λόγω έλειψης γνώσεων όσο και εμπειρίας. Ασχολούμε με το FS από το 2004 αλλά το είχα αφήσει για πολλά χρόνια. Τώρα ξανακόλησα τον ιο. Οι online πτήσεις έχουνε ανέβει σε πολύ υψηλό επίπεδο ρεαλιστικότητας, το οποίο είναι υπέροχο αλλά και συχρόνως αγχωτικό για εμένα. Σίγουρα θα έχω αρκετές ερωτήσεις. Μια πρώτη είναι ότι είχα κάνει 4 πτήσεις με την airways (η πρώτη αποτυχημένη-flight canceled) οι αλλες 3 παρόλο που ως χθες φαινόταν στο logbook και στο roster και εγώ σαν active, σήμερα φαίνομαι σαν Trainee χωρίς πτήτικές ώρες. Πιθανόν να έκανα κάτι παράτυπο η λάθος.
Ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας. Καλές πτήσεις σε όλους.
User avatar
OAL853 Nick Papandreou
Administrator
Administrator
Posts: 696
Joined: Thu Oct 18, 2012 2:47 am
Name: Nick Papandreou
Callsign: OAL853

Re: new pilot Διαγραφη πτήσεων

Post by OAL853 Nick Papandreou »

Καλησπέρα Δημήτρη και καλώς όρισες.

Παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα με τον server εχθές και συγκεκριμένα με την αρχική σελίδα της εταιρείας και για την διόρθωσή του, η εταιρεία που τρέχει το site μας επανέφερε προχθεσινό backup. Δυστυχώς από λάθος, επαναφέρανε και πράγματα που δεν ζητήσαμε με αποτέλεσμα όλες οι πτήσεις που πραγματοποιήθηκαν στις 5/10/2020 και το πρωί της 6/10, να χαθούν :(

Συγγνώμη για την όποια αναστάτωση προκλήθηκε.

Υ.Γ. Ελπίζω να τα πουμε από "κοντά" και στο teamspeak της εταιρείας μας.
Pilots' Manager
pilots@oav.gr

Image
Post Reply