New Pilot OAL889 TeamSpeak Problem and a few questions!

Ελάτε να γνωριστούμε και να σας λύσουμε οποιαδήποτε απορία σχετικά με την OAV. / Let us meet you and solve any inquiry regarding OAV.
Post Reply
OAL889 Fotis Zachopoulos
Newbie
Newbie
Posts: 5
Joined: Tue Apr 07, 2015 10:54 am
Name: Fotis Zachopoulos
Callsign: OAL889

New Pilot OAL889 TeamSpeak Problem and a few questions!

Post by OAL889 Fotis Zachopoulos »

Καλησπέρα,

σήμερα έλαβα email για την εγγραφή μου στο forum και όλα τα άλλα συνοδευτικά για το πως θα κάνω διάφορες διαδικασίες.

Προσπαθώ να συνδεθώ στο teamspeak αλλά μου βγάζει error.

Αν υπάρχει κάποιος διαθέσιμος για λίγο θα ήθελα να με βοηθήσει να συνδεθώ στο teamspeak και να μου λύσει κάποιες απορίες μου!

Ευχαριστώ πολύ

Ζαχόπουλος Φώτης
User avatar
OAL853 Nick Papandreou
Administrator
Administrator
Posts: 698
Joined: Thu Oct 18, 2012 2:47 am
Name: Nick Papandreou
Callsign: OAL853

Re: New Pilot OAL889 TeamSpeak Problem and a few questions!

Post by OAL853 Nick Papandreou »

Καλησπέρα Φώτη και καλώς όρισες!

Παρουσιάστικε ένα πρόβλημα εχθές στον server του Teamspeak, σύντομα θα είναι και πάλι διαθέσιμο, ίσως και σήμερα.
Μέχρι τότε θα σου πρότεινα να ρίξεις μία ματιά στο FAQ του forum μας καθώς και στο Operations Manual της εταιρίας που έλαβες κατά την εγγραφή σου. Θα σου λυθούν πολλές από τις τυχόν απορίες που έχεις.
Pilots' Manager
pilots@oav.gr

Image
OAL889 Fotis Zachopoulos
Newbie
Newbie
Posts: 5
Joined: Tue Apr 07, 2015 10:54 am
Name: Fotis Zachopoulos
Callsign: OAL889

Re: New Pilot OAL889 TeamSpeak Problem and a few questions!

Post by OAL889 Fotis Zachopoulos »

Καλησπέρα Νίκο και καλώς σας βρήκα!

Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη ανταπόκριση σου! Έχω διαβάσει αρκετά στο forum, αλλά θα ήθελα μια πιο ακριβής προσέγγιση
για το πως απο το μηδέν που είμαι τώρα θα μπορέσω να κάνω μία πτήση! Ποια προγράμματα να εγκαταστήσω (γιατί αυτά και όχι άλλα??? γιατί γίνεται χαμός από οτι βλέπω),
με ποιά σειρά να κάνω τι! Και πραγματικά δυσκολεύομαι να καταλάβω τι κάνει το κάθε πρόγραμμα και η κάθε σελίδα που έχω κάνει register so far :P

Με λίγα λόγια θα ήθελα μια απλή διαδικασία και την επεξήγηση της (πως δουλεύει).

Προσπάθησα να βρω κάτι αντίστοιχο αλλά δεν βρήκα . Όλα είναι εξειδικευμένα σε κάτι και μιλάνε αναλυτικά για κάτι συγκεκριμένο! (Θέλω την big picture).
Αν υπάρχει κάτι έτοιμο θα ήθελα να με ανακατευθύνεις εκεί παρακαλώ.

Ευχαριστώ πολύ

Ζαχόπουλος Φώτης
Post Reply