Callsign Problem

Ελάτε να γνωριστούμε και να σας λύσουμε οποιαδήποτε απορία σχετικά με την OAV. / Let us meet you and solve any inquiry regarding OAV.
Post Reply
OAL871 Giorgos Chatzigiannis
Newbie
Newbie
Posts: 15
Joined: Mon Sep 10, 2012 11:04 am
Name: Giorgos Chatzigiannis
Callsign: OAL871

Callsign Problem

Post by OAL871 Giorgos Chatzigiannis »

Καταρχάς καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με ένα e-mail που μου είχε σταλεί γύρω στις 20/07 αλλά δεν το είχα δεί όπως και πολλά άλλα e-mails γιατί δεν είχα pc για αρκετό διάστημα. Το e-mail ανέφερε πώς επειδή δεν έχω κάνει τον αριθμό πτήσεων που χρειάζονται για 6 μήνες να ενημερώσω σχετικά αλλιώς το callsign μου θα διαγραφεί η θα δοθεί σε άλλο μέλος. Εγώ λοιπόν το είδα σήμερα αλλά για 1 περίπου μήνα ακόμα μέχρι να "σεταριστεί" το pc και το fsx δεν νομίζω πως θα καταφέρω να κάνω πτήση, οπότε τι κάνουμε στην προκειμένη; Πρέπει να ξαναγραφτώ;
Image
OAL109 Mike Ionas
Administrator
Administrator
Posts: 1276
Joined: Mon May 31, 2010 6:09 pm
Name: Mike Ionas
Callsign: OAL109

Re: Callsign Problem

Post by OAL109 Mike Ionas »

Δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Στείλε ένα email στον Pilots' Manager και Airways Ops Manager, ώστε να το έχουν υπόψη τους και να μη σου απενεργοποιήσουν το λογαριασμό σε αυτό το διάστημα.

Όταν απενεργοποιείται ένα λογαριασμός δεν διαγράφεται και μπορεί να ενεργοποιηθεί και πάλι με ένα απλό αίτημα στον Pilots' Manager μέσω email.
Image
OAL871 Giorgos Chatzigiannis
Newbie
Newbie
Posts: 15
Joined: Mon Sep 10, 2012 11:04 am
Name: Giorgos Chatzigiannis
Callsign: OAL871

Re: Callsign Problem

Post by OAL871 Giorgos Chatzigiannis »

Okay ευχαριστώ πολύ!
Image
Post Reply