Πρόβλημα η όχι;

Ελάτε να γνωριστούμε και να σας λύσουμε οποιαδήποτε απορία σχετικά με την OAV. / Let us meet you and solve any inquiry regarding OAV.
Post Reply
Forum Member

Πρόβλημα η όχι;

Post by Forum Member »

Γειά σας απο την Στοκχόλμη!

1. Επιστρέφω μετά απο 10μηνη (ίσως και παραπάνω) απουσία μου απο το χώρο λόγο κάποιον προβλημάτων υγείας! Πρίν συνεχίσω να σας πώ τα χρόνια μου πολλά στον καθένα ξεχωριστά! (λόγω Πάσχα)!
Κύριοι το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι το εξείς:
Αφού επέστρεψα αντικατέστησα το Λάπτοπ μου με ένα λάπτοπ πιο σύγχρονο σύμφωνα με τις απαιτήσεις που έχω εγκατέστησα τα πάντα απο την αρχή, όπως το FS2004, το FSpassengers, και τα λοιπά! 'Ολα πηγαίνανε ρολόι μεχρι την στιγμή που έκανα εγγραφή στο FSA! Ναι μεν έκανα την εγγραφή μου απο την άλλη ξέχασα πως έπρεπε να εγγραφώ με τα ίδια στοιχεία εγγραφής όπως έκανα και στην OAV και γράφτηκα με διαφορετικά στοιχεία! Το πρόβλημα είναι πως στο FSA είμαι student και στην OAV είμαι Captain! Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει τι μπορώ να κάνω γι αυτό; Είναι πρόβλημα αυτό η όχι;

2.Το team speak λειτουργέι και με ποιούς κωδικούς;

Ευχαριστώ!
OAL109 Mike Ionas
Administrator
Administrator
Posts: 1276
Joined: Mon May 31, 2010 6:09 pm
Name: Mike Ionas
Callsign: OAL109

Re: Πρόβλημα η όχι;

Post by OAL109 Mike Ionas »

Γεια σου Λάμπρο και καλώς ήρθες και πάλι στην παρέα μας.

Δεν υπάρχει πρόβλημα με την FSA. Όλες οι νέες εγγραφές εμφανίζονται αυτόματα ως student. Στείλε ένα email στον Pilots' Manager (pilots@oav.gr) και θα σε τακτοποιήσει.

Για το TS σου στέλνω private μήνυμα μέσω του forum.
Image
OAL928 Socratis Vassilas
Full Member
Full Member
Posts: 141
Joined: Sat Aug 07, 2010 9:06 am
Name: Socratis Vassilas
Callsign: OAL928

Re: Πρόβλημα η όχι;

Post by OAL928 Socratis Vassilas »

Καλησπέρα και απο εμένα,

Λάμπρο για να ενταχθείς στο οικονομικό μοντέλο της εταιρείας θα πρέπει να αποχωρήσεις απο την Airways και να πας στην Airlines και στην συνέχεια άμα επιθυμείς να ενταχθείς σε μια εκ των θυγατρικών Cargo-Charter. Αν γνωρίζεις πώς κλείνουμε πτήσεις κ.τ.λ.π απλά ενημέρωσε με ώστε απλά να σε μεταφέρω. Εαν όμως επιθυμείς περαιτέρω πληροφορίες ενημέρωσε με ώστε να κανονίσουμε ένα ραντεβού στο Team Speak της εταιρείας ώστε να σου πώ περισσότερα.

Φιλικά,
Image
Post Reply