LGKO FSX [PAYWARE PROBLEM

Συζητησεις για sceneries. / About addon sceneries for FS.
Post Reply
OAL836 GIORGOS MAMALAKIS
Newbie
Newbie
Posts: 11
Joined: Mon Aug 23, 2010 2:39 pm
Name: GIORGOS MAMALAKIS
Callsign: OAL836

LGKO FSX [PAYWARE PROBLEM

Post by OAL836 GIORGOS MAMALAKIS »

Καλησπέρα σε ολους αντιμετωπιζω το εξής προβλημα. εχω εγκαταστήσει το paywarw scenery της AEROSOFT kos x ειχα επισης εγκαταστησει αρχικα το fs global αλλα στην συνεχεια το εβγαλα τωρα χρησιμοποιω το utx eyrope επισης σεναρια του αγγελου τασογλου για δωδεκαννησα και αλλα .

Το θεμα μου αφορα το αεροδορμιο της Κω ενω εχω βαλει ολα τα αλλα πληρωμενα σεναρια και εχουν εγκατασταθει σωστα το αεροδρομο της κω μπροστα απο τα κτηρια του σεναριου μου εμφανιζει τα ντιφολτ κτηρια του φσχ τα οποια ειναι κολλητα στα κτηρια του σεναριου της αεροσοφτ εμφανιζεται επισης δευτερος πυργος ελενχου.

Μπορει καποιος εαν γνωριζει να μου δωσει καποια λυση εχω φαει πολλες ωρες στο ψαξιμο αλλα ματαια.

Καθε βοηθεια σας πολυτιμη εαν χρειαζονται φωτος με το προβλημα για να γινει ισως κατανοητο το προβλημα να ανεβασω σε επομενο μυνημα στο φορουμ.

Σας ευχαριστω
User avatar
OAL853 Nick Papandreou
Administrator
Administrator
Posts: 698
Joined: Thu Oct 18, 2012 2:47 am
Name: Nick Papandreou
Callsign: OAL853

Re: LGKO FSX [PAYWARE PROBLEM

Post by OAL853 Nick Papandreou »

Καλησπέρα Γιώργο,

Πιθανότατα υπάρχει διπλό afcad του αεροδρομίου. Αν έχεις εγκαταστήσει τα φωτορεαλιστικά του Τασσόγλου για όλη την Ελλάδα, μέσα σε αυτά υπάρχει και το αεροδρόμιο της Κω. Βρες το κι απενεργοποίησέ το!
Pilots' Manager
pilots@oav.gr

Image
Post Reply