Heading North question

Συζητησεις όσων αφορα tours. / About tours.
Post Reply
OAL403 Dimitris Diamantakos
Newbie
Newbie
Posts: 18
Joined: Sat Feb 07, 2015 7:04 pm
Name: Dimitris Diamantakos
Callsign: OAL403

Heading North question

Post by OAL403 Dimitris Diamantakos »

Καλησπέρα/μέρα σε όλους.

Επιτέλους κατάφερα να πετάξω και τα τρία σκέλη του Heading North Tour και πρέπει να πω πως ο καιρός στη Νορβηγία (ΕΝΤΟ) στο τρίτο σκέλος, το έκανε αξέχαστο (METAR: ENTO 021250Z 23005KT 0300 R18/0700N R36/1200VP2000U FG VV002 02/02 Q1009).
Στo Μy Flights εμφανίζεται περιέργως η παρακάτω εικόνα (βλ. attached img) όπου τα δύο τελευταία σκέλη μου τα εμφανίζει με distance 0 και επίσης δε φαίνονται και στο χάρτη. Βέβαια αν μπω μέσα στη σχετική πτήση όλα τα στοιχεία εμφανίζονται κανονικά στο Flight Details και στο Flight Map. Επίσης και στο Tours μου τα δείχνει completed.
Καμία ιδέα για το τι μπορεί να συμβαίνει;

Ευχαριστώ
You do not have the required permissions to view the files attached to this post. You must LOGIN to view the files.
OAL403 Dimitris Diamantakos
Newbie
Newbie
Posts: 18
Joined: Sat Feb 07, 2015 7:04 pm
Name: Dimitris Diamantakos
Callsign: OAL403

Re: Heading North question

Post by OAL403 Dimitris Diamantakos »

Follow up - Έχω την εντύπωση ότι δεν αναγνωρίζει το αεροδρόμιο EDBC.
Το είχε και κανένας άλλος συνάδελφος το πρόβλημα αυτό;
User avatar
OAL853 Nick Papandreou
Administrator
Administrator
Posts: 696
Joined: Thu Oct 18, 2012 2:47 am
Name: Nick Papandreou
Callsign: OAL853

Re: Heading North question

Post by OAL853 Nick Papandreou »

Fixed, EDBC added in our database, thanks for reporting it!
Pilots' Manager
pilots@oav.gr

Image
OAL279 Spiros Zachariadis
Newbie
Newbie
Posts: 44
Joined: Sat Dec 04, 2010 11:50 am
Name: Spiros Zachariadis
Callsign: OAL279

Re: Heading North question

Post by OAL279 Spiros Zachariadis »

Παιδια για να μην ανοιγω κι'αλλο νημα. εχω προβλημα με το ENTO το αεροδρομιο του τελαιυταιου σκελους. Στο freeware πακετο ΑΟΝ λεει οτι δεν υπαρχει μεσα. Το εβαλε κανεις?
Η αληθεια οτι δε βρηκα το payware αλλα και το freeware φαινεται να ειναι καλο. Αν καποιος μπορει να βοηθησει
User avatar
OAL321 Marios Martinis
Newbie
Newbie
Posts: 48
Joined: Mon May 04, 2015 6:29 pm
Name: Marios Martinis
Callsign: OAL321

Re: Heading North question

Post by OAL321 Marios Martinis »

Καλησπερα πραγματι μολις το τσεκαρα και στην τελευταια του ΑοΝ 3.75 δεν ειναι διαθεσιμο μετα το Δεκεμβρη του 2014 , βρηκα ομως μια παλαιοτερη εκδοση . Επισης μια συμβουλη για την εγκατασταση μετα απο μια γρηγορη ματια που εριξα ειναι οτι οι περισσοτεροι φακελοι στο παρακατω λινκ οπως ο φακελος EFFECTS , EXTRAS αφορουν το ENGM (Οσλο) και δεν μας ενδιαφερουν , ο Βασικος ειναι ο Aiports of Norway και ουσιαστικα κομματι αυτου διοτι περιεχονται και αλλα αεροδρομια μεσα. Αυτααα.... θα το διορθωσω αμεσως και στα posts

Ευχαριστω

---->AoN_v_33<----
Post Reply