Νέα αρχή ξανα!

Ελάτε να γνωριστούμε και να σας λύσουμε οποιαδήποτε απορία σχετικά με την OAV. / Let us meet you and solve any inquiry regarding OAV.
Post Reply
OAL638 Lampros Tasoulis
Newbie
Newbie
Posts: 26
Joined: Mon Jun 19, 2017 2:32 am
Name: Lampros Tasoulis
Callsign: OAL638

Νέα αρχή ξανα!

Post by OAL638 Lampros Tasoulis »

Γειά σας!
Αν και ήμουν και στο παρελθόν μέλος στην OAV δεν κατάφερα να κατανοήσω ορισμένες λειτουργίες τόσο τεχνικές όσο αφορά προγράμματα και online πτήσεις! Σχετικά με γνώσεις γύρω από αεροσκάφη και διαδικασίες νομίζω πως είμαι σε αρκετά προχωρημένο επίπδο! Το σίγουρο είναι πως χρειάζομαι επιπλέον βοήθεια γενικότερα όχι τόσο σε online πτήσεις όσο σε θέματα που αφορούν ρυθμίσεις προγραμμάτων που χρειάζομαι για τον υπολογιστή μου! Διαθέτω αεροσκάφη payware (PMDG,AEROSOFT,Majestic) καθώς και προγράμματα όπως το PFPX, FSPassenger, Active sky next, AIVLA EFB, flytampa Athens! Σε γενικές γραμμές είμαι εξοπλισμένος κατάλληλα πιστεύω και να μην ξεχάσω να αναφέρω πως έχω το FSX SE σε windows 10!

Καλος σας βρήκα με φιλική διάθεση
Lampros Tasoulis (OAL638)
Image
User avatar
OAL853 Nick Papandreou
Administrator
Administrator
Posts: 696
Joined: Thu Oct 18, 2012 2:47 am
Name: Nick Papandreou
Callsign: OAL853

Re: Νέα αρχή ξανα!

Post by OAL853 Nick Papandreou »

Καλώς όρισες και πάλι Λάμπρο,

Για οποιαδήποτε απορία χρησιμοποίησε το forum, αλλά για πιο άμεσα αποτελέσματα, απλά σύνδεσε το μικρόφωνο και συνδέσου στο Teamspeak της εταιρίας. Προς το βραδάκι αποκτά κίνηση και συνήθως οι παρευρισκόμενοι είναι σε θέση να σε βοηθήσουν και να απαντήσουν ότι ερωτήματα τυχόν να έχεις. Συστήνεται ανεπιφύλακτα!

Θα σε περιμένουμε!
Pilots' Manager
pilots@oav.gr

Image
Post Reply